Usługa VOD – wideo na życzenie

Telewizja kablowa JAMBOX prezentuje katalogi VOD, czyli usługi wideo na życzenie. VOD umożliwia korzystanie z rozbudowanej oferty bibliotek różnorodnych materiałów wideo.

Dzięki usłudze wideo na życzenie możesz obejrzeć, co tylko chcesz i kiedy chcesz – hity kinowe, dokumenty, koncerty czy najlepsze seriale – niezależnie od aktualnie emitowanej ramówki wybranego przez Ciebie kanału. Dostępne VOD w JAMBOX:


hbo-on-demandHBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO. Oglądaj największe przeboje filmowe,  seriale produkcji HBO oraz programy rozrywkowe. Oferta w ramach usługi “wideo na żądanie” jest bardzo często aktualizowana. HBO On Demand umożliwia korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza. Opcja dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO. Zobacz zawartość biblioteki HBO On Demand !


canal-plus-na-zyczenieCANAL+ na życzenie to bezpłatny serwis dla Abonentów CANAL+. Od tej chwili twoje ulubione programy czekają na Ciebie! Przegapiłeś premierę albo odcinek ulubionego serialu? Nic straconego! Dzięki CANAL+ na życzenie w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej biblioteki najlepszych programów CANAL+ i obejrzeć film lub serial, którego nie oglądałeś. W każdej chwili skorzystaj z możliwości, aby obejrzeć najnowsze produkcje. Kiosk dla Abonentów pakietu Canal +.


minimini-na-zyczenieMiniMini+ na życzenie – programy dostępne w bibliotece są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych – prezentują małym widzom pozytywne wzorce, pogłębiają ich wiedzę na temat świata, poszerzają słownictwo oraz tłumaczą pojęcia o charakterze abstrakcyjnym. Seriale pokazywane w MiniMini+ wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalnym i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym. Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietami Wielotematycznymi.


teletoon-na-zyczenieW kiosku teleTOON+ na życzenie znajdziesz popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych. Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietami Wielotematycznymi.


filmbox-liveFILMBOX Live to unikalny pakiet kanałów, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VoD oferującej seriale oraz programy dokumentalne z ramówek kanałów FILMBOX. Blioteka VOD zawiera materiały wideo zarówno polskich i zagranicznych filmów, seriali, programów dokumentalnych. Żeby móc korzystać z usług VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem. Wystarczy, że będziesz posiadaczem pakietu Wielotematycznego.


alekino-na-zyczenieAle Kino+ na życzenie to najnowsze, nagradzane filmy – prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Amerykańska i europejska klasyka, która buduje historię kina. Najnowsze, wyjątkowe, starannie wybrane seriale europejskie – kryminalne i szpiegowskie – dostępne tylko w Ale kino+. Autorskie cykle tematyczne i spotkania z uznanymi twórcami. Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietami Wielotematycznymi.


kuchnia-na-zyczenieIdeą Kuchnia+ na życzenie jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw. Odkrywa polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur, przedstawia porady o zdrowym odżywianiu, ciekawostki ze świata kulinariów oraz historie znanych restauracji i wielkich szefów kuchni.Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Luzu HD.


planete-na-zyczeniePlanete+ na życzenie to ogromna różnorodność tematyczna: od sportów ekstremalnych i szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą naturę i niezwykłe podróże. W eklektycznej ramówce stacji znajdują się także kontrowersyjne dokumenty oraz wybitne produkcje pokazywane i nagradzane na festiwalach całego świata. Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Nauki HD.


domo-na-zyczenie Domo+ na życzenie to Polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. Dadzą Ci wiele nowych inspiracji i pomysłów w urządzeniu własnego mieszkania. W bibliotece znajdują się programy poradnikowe, filmy i serie dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show. Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Luzu HD.


viasat-worldViasat World to materiały z ramówek kanałów Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature. Kiosk VOD jest bezpłatny dla Abonentów, którzy posiadają w zakupionych pakietach kanały liniowe tego nadawcy.

 


 

VOD to swego rodzaju domowa wypożyczalnia filmów i świetne wzbogacenie Twojego pakietu telewizyjnego. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu – aktualnie jest to blisko 6000 materiałów! To jednak nie wszystko – biblioteki są ciągle aktualizowane.

Czasy, kiedy trzeba było wyjść z domu, by wypożyczyć film na maksymalnie 24h, minęły bezpowrotnie. Teraz oglądasz wybraną pozycję kiedy i ile razy chcesz, bez konieczności wychodzenia z domu. Do korzystania z VOD nie potrzebujesz też dodatkowego dekodera z dyskiem – po prostu klikasz i oglądasz.

Jeśli już jesteś abonentem kablówki JAMBOX, to prawdopodobnie jedną z wymienionych bibliotek VOD masz w swoim pakiecie! Wybierając VOD, wybierasz legalne źródło streamowania i najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku. Telewizja kablowa jeszcze nigdy nie miała tak bogatej oferty!

O więcej szczegółów prosimy pytać w Biurze Obsługi Klienta lub pod numerem telefonu 81 443 90 90.