Przenieś numer

Istnieje możliwość przeniesienia nr telefonu stacjonarnego z Orange (dawniej TP S.A.) i NETIA S.A.

Jak przenieść bezpłatnie numer telefonu do sieci MARSOFTnet?

Krok 1
Na e-mail: bok@marsoft.pl wyślij aktualną fakturę od obecnego Operatora, dane z dowodu ( tj. imię i nazwisko, adres zameldowania, pesel oraz numer dowodu osobistego ) numer telefonu kontaktowego.

Krok 2
W ciągu 24 godzin (roboczych) zostają przygotowane przez MARSOFTnet dokumenty niezbędne do rozpoczęcia procesu przeniesienia numeru. Następnie konsultant dzwoni i zaprasza do Biura Obsługi Klienta w celu podpisania dokumentów na przeniesienie numeru ( oraz umowy jeśli jesteś nowym klientem ).

Krok 3
W punkcie MARSOFTnet klient sprawdza poprawność danych i podpisuje dokumenty ( z nowym klientem jest spisywana umowa ). Klient powinien posiadać kopię swojego dowodu osobistego ( oraz w przypadku firmy kopię NIP-u, Regon-u, KRS-u lub wpisu do ewidencji działalności gospodarczej )

Krok 4
Jeśli dokumenty są kompletne i prawidłowo wypełnione, MARSOFTnet rozpoczyna proces przenoszenia numeru. Po otrzymaniu zgody od dotychczasowego operatora, Twój numer zostanie uruchomiony w sieci MARSOFTnet.

Dodatkowo całkowicie za darmo możesz otrzymać tzw. numer tymczasowy do momentu zwolnienia Twojego numeru u aktualnego Operatora. Numer ten po dokonaniu się procesu przeniesienia zostanie automatycznie zamieniony na numer przeniesiony.

O więcej szczegółów prosimy pytać w Biurze Obsługi Klienta lub pod numerem telefonu 81 443 90 90.