O firmie

MARSOFTnet jest prężnie rozwijającą się firma telekomunikacyjną, którą tworzą ją zdolni i kreatywni ludzie. W swojej działalności kierujemy się profesjonalizmem, a także niekonwencjonalnym podejściem do problemów i zadań stawianych przed nami. Jesteśmy przekonani, że nasza firma jest w stanie zapewnić, każdemu klientowi kompleksową realizację powierzonych zadań. Utrzymujemy stałą współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z branży telekomunikacyjnej i informatycznej.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług telekomunikacyjnych (internet światłowodowy, telewizja cyfrowa, telefon stacjonarny), jak również dostarczanie usług multimedialnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Sieć firmy MARSOFTnet w przeważającej części zbudowana jest w technologii światłowodowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom obecnych, jak i przyszłych naszych Klientów, wybudowaliśmy największą w Świdniku sieć światłowodową na własnej infrastrukturze, obejmującą swym zasięgiem całe miasto. Obecnie prowadzone są prace przyłączeniowe bloków nowo budowanych. Jesteśmy wiodącym liderem na rynku usług telekomunikacyjnych w powiecie świdnickim. Oferujemy dostęp do sieci Internet o przepływności do 100 Mb/s, w konkurencyjnych cenach. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić wyższe transfery.

Światłowód umożliwia świadczenie Państwu usług na najwyższym światowym poziomie, a reżim technologiczny stosowany przy budowie szkieletu zapewnia niespotykaną dotąd na rynku lokalnym dostępność oraz bezawaryjność sieci. Jest to rozwiązanie, które zapewnia firmie MARSOFTnet znacząca przewagę infrastrukturalną nad konkurentami i powoduje znaczący wzrost zadowolenia naszych użytkowników.

Łącza szerokopasmowe w technologii światłowodowej o bardzo wysokiej przepustowości dostarczane są do nas przez niezależnych operatorów, co daje dodatkowe bezpieczeństwo ciągłego działania sieci.

Serdecznie dziękujemy obecnym klientom naszej firmy za zaufanie i lojalność przez ten długi okres czasu, a także zapraszamy resztę mieszkańców Świdnika i przedsiębiorców do skorzystania z naszych usług.