Nowa odsłona kanałów telewizyjnych 4FUN!

Oto zupełnie nowa odsłona kanałów telewizyjnych należących do grupy 4FUN MEDIA.

4fun-grafika

Ramówki poszczególnych stacji zapewniają widzom niezwykle zróżnicowany wachlarz muzycznych stylów. 4FUN to pierwsza muzyczna tv społecznościowa, w której widz ma realny wpływ na tworzenie kontentu telewizyjnego! 4fun – najwięcej muzyki do wyboru!

Od dziś wchodzi w życie jednolite nazewnictwo kanałów pod wspólną marką 4fun.
Nazwa kanału 4FUN.TV pozostanie bez zmian.
Zmiana będzie dotyczyć kanału TV.Disco na 4FUN FIT&DANCE
oraz mjuzik.tv na 4FUN HITS.

Poznaj nową rodzinę kanałów 4FUN MEDIA:

4FUN.TV najbardziej muzyczna stacja tv w Polsce, nikt nie gra tak dużo muzyki jak my! To kanał skierowany do młodych widzów, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa! 4fun.tv zmienił się na lepsze i prezentuje nowe twarze, nowe programy i jak zawsze najlepszą porcję muzycznych hitów!
Kanał znajdziesz pod nr 311

4FUN HITS – Kanał z największymi przebojami z kategorii OLDIES oraz nowymi utworami rangi wielkich przebojów. 4FUN HITS zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie! Wszystko za sprawą największych przebojów, które towarzyszyły widzom w najpiękniejszych chwilach ich życia.
Kanał znajdziesz pod nr 308

4FUN FIT&DANCE – kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem natomiast specjalne imprezowe pasma muzyczne, przy których spalanie kalorii jest wyjątkowo efektywne! 4FUN FIT&DANCE łączy super zabawę z sportową energią i charyzmą!
Kanał znajdziesz pod nr 316