Telefon – Usługi dodatkowe

Prezentacja numeru

Umożliwi Ci sprawdzenie, kto dzwoni zanim podniesiesz słuchawkę, dodatkowo będziesz mógł sprawdzić, kto dzwonił kiedy Cię nie było w domu (ilość funkcji zależy od możliwości aparatu telefonicznego). Opcja dostępna w sieci MARSOFT bez dodatkowych opłat!

By móc skorzystać z usługi, konieczne jest posiadanie telefonu z wyświetlaczem lub specjalną przystawką. MARSOFT realizuje usługę prezentacji numeru w standardzie FSK i DTMF. Sprawdź w dokumentacji dostarczonej przez producenta telefonu, czy aparat go obsługuje.

Bilingi on-line

Łatwy i darmowy sposób sprawdzenia historii połączeń!

Nie wiesz, na co tak naprawdę wydajesz pieniądze, które przeznaczasz na telefon? Zobacz, jak w łatwy i darmowy sposób sprawdzić historię swoich połączeń oraz opłaty.

W celu darmowego przejrzenia historii Twoich połączeń zaloguj się na swoją platformie eBOK, gdzie możesz zarządzać swoimi usługami. Kliknij w zakładkę „Telefon” i przeglądaj biling swoich połączeń. Opcja dostępna bez dodatkowych opłat!

Blokada połączeń

Masz możliwość zablokować tylko jeden wybrany rodzaj połączeń lub wszystkie.
Sprawdź dostępne blokady:

  • wszystkie połączenia wychodzące.
  • wszystkie międzynarodowe połączenia wychodzące.
  • wszystkie połączenia 070x

Blokady możesz ustawić po zalogowaniu się na swojej platformie eBOK. Kliknij w zakładkę „Telefon”, a następnie „Zmiana ustawień”. Na wyświetlonej podstronie możesz ustawić blokady, które Cię interesują